Rolnictwo

Zapraszamy do współpracy hurtownie i dystrybutorów sprzętu rolniczego z terenu całej Polski

tel.+48 515 502 637    email: rolnictwo@diesel-oil.pl

Duże zapotrzebowanie na paliwo w polskim rolnictwie skłoniło nas do zainwestowania w urządzenia dla tego sektora gospodarki. Jako duża firma obejmująca swoim zasięgiem całą Polskę oraz państwa Unii Europejskiej nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się dystrybucją sprzętu rolniczego. Ze swojej strony możemy zaoferować wysoce wyspecjalizowany sprzęt, dogodne warunki współpracy oraz profesjonalną obsługę. Pomagamy również w otrzymaniu dofinansowani.

Mini stacje paliw

Oferujemy kompletne, przenośne ministacje paliw, spełniające wszystkie najnowsze wymogi dotyczące przechowywania i dystrybucji paliw płynnych, o pojemnościach 1500, 2500, 5000 i 9000 l oraz do transportu diesla o pojemnościach 250, 425, 600 i 950l.

Biodiesel

Produkcja biodiesla staje się coraz bardziej opłacalna w naszym kraju, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć najlepszych na naszym rynku tłoczni
olejowych oraz estryfikatorów do produkcji biodiesla.

Zestawy i dystrybutory paliw

Niektórzy rolnicy posiadają już własne zbiorniki na paliwo, dlatego oferujemy również: zestawy do dystrybucji paliw zasilane 12/24 V, jak i 230 V, oraz w pełni profesjonalne dystrybutory.

Liczniki, pompy, pistolety, filtry

Dużym zainteresowaniem rolników cieszy się drobny osprzęt wykorzystywany do dystrybucji paliw oraz oleju. Najczęściej kupowanymi produktami są: liczniki, pompy, pistolety i filtry.