Rolnictwo

Zapraszamy do współpracy hurtownie i dystrybutorów sprzętu rolniczego
z terenu całej Polski


Duże zapotrzebowanie na paliwo w polskim rolnictwie skłoniło nas do zainwestowania w urządzenia dla tego sektora gospodarki. Jako duża firma obejmująca swoim zasięgiem całą Polskę oraz państwa Unii Europejskiej nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się dystrybucją sprzętu rolniczego. Ze swojej strony możemy zaoferować wysoce wyspecjalizowany sprzęt, dogodne warunki współpracy oraz profesjonalną obsługę. Pomagamy również w otrzymaniu dofinansowani.

Mini stacje paliw
Oferujemy kompletne, przenośne ministacje paliw, spełniające wszystkie najnowsze wymogi dotyczące przechowywania i dystrybucjipaliw płynnych, o pojemnościach 1500 l, 2500 l, 5000 l oraz 10000 l.

Biodiesel
Produkcja biodiesla staje się coraz bardziej opłacalna w naszym kraju, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć najlepszych na naszym rynku tłoczni
olejowych oraz estryfikatorów do produkcji biodiesla.


Zestawy i dystrybutory paliw
Niektórzy rolnicy posiadają już własne zbiorniki na paliwo, dlatego oferujemy również: zestawy do dystrybucji paliw zasilane 12/24 V, jak i 230 V, oraz w pełni profesjonalne dystrybutory.

Liczniki, pompy, pistolety, filtry
Dużym zainteresowaniem rolników cieszy się drobny osprzęt wykorzystywany do dystrybucji paliw oraz oleju. Najczęściej kupowanymi produktami są: liczniki, pompy, pistolety i filtry.