Inwestycje

Mając na uwadze dobro klienta, szanując jego cenny czas, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, wybudujemy stację paliw lub wyposażymy już istniejącą w niezbędne urządzenia. Odciążymy naszego klienta ze wszystkich problemów związanych z inwestycją.

Projekt

Wykonamy wszelkiego typu projekty (budowlane, konstrukcyjne, technologiczne).


Sprzęt

Dostarczymy na Twoją stację zbiorniki paliwowe, dystrybutory, systemy elektronicznego poziomu paliwa, systemy zarządzania stacją, drobny osprzęt paliwowy.Wykonawstwo

Od A do Z postawimy stację paliw. Począwszy od prac budowlanych poprzez technologię paliwową, a skończywszy na wiacie i wizualizacji stacji.


Stacje LPG

Nie pozwól, aby Twoja stacja gazowa zniknęła z rynku - zainwestuj i rozwijaj się, my Ci w tym pomożemy. Posiadamy ciekawą kompleksową ofertę na modernizację Twojej stacji LPG.Urzędy

Załatwimy dla naszego klienta wszelkie formalności urzędowe, nawet te wymagające dużego nakładu czasowego.


Usługi

Wykonamy usługi czyszczenia zbiorników oraz litrałowania. Posiadamy nowoczesny sprzęt i bazujemy tylko na uznanych światowych producentach.


Zostań naszym klientem! Dzięki nam Twoja stacja będzie spełniać wszystkie wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 21.11.2005 r.